Дніпровський державний медичний університет

ПЕРШИЙ
МЕДИЧНИЙ
ФАКУЛЬТЕТ

СПІВРОБІТНИКИ ФАКУЛЬТЕТУ


Сілкіна юлія валеріївна

ДЕКАН ПЕРШОГО МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

АлЄксєєнко Олександр Адольфович

Заступник декана

Котенко
НаталІя
Анатоліївна

Заступник декана

Петрашенко
Інна
Іванівна

Заступник декана

ІШханян
Олена
В'ячеславівна

Інспектор

СКУРИДІНА
ІРИНА
ГРИГОРІВНА

Інспектор

Харченко
Наталія
СТАНіславівна

Інспектор

РЕСУРСИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

ОСТАННІ НОВИНИ

Вітаємо! Атестація випускників Alma Mater стартувала гідно!

Останній іспит в Alma Mater дуже хвилюючий для наших шестикурсників.

Кожного студента не полишає відчуття, що шість років промайнули швидше ніж здавалося, і ось він - останній відповідальний діалог з викладачами.

Надзвичайно емоційним було і інтерв‘ю стосовно вражень студентів шостого курсу щодо останнього клінічного іспиту і ось вони відгуки.

«Враження від державної атестації позитивне, не зважаючи на власні хвилювання, відчуваємо себе комфортно, піднесено, викладачі підтримують професійну дискусію «на рівних» і це заспокоює. Цікаво проходити практичні навички, у зв‘язку з карантином цього так не вистачало…»

«Дуже сподобалась професійна підтримка викладачів під час практичних навичок, спокійна атмосфера спілкування дозволяла висловити та проявити свої знання та вміння.»

«Все організовано чітко та лаконічно… Дуже корисним було отримати практику розуміння невідкладність прийняття рішення у стислому часі!!!.»

«Хотілось би висловити щиру подяку викладачам за надзвичайно корисні консультації – всі настанови та поради чітко та доступно роз’яснені.»

«Іспит виявився не таким вже і страшним та додав професійної впевненості…»

«Робота в Симуляційному Центрі нашого рідного медичного вузу захоплює! Дозволяє відчувати гідний рівень професійної підготовки… Міжнародний!»

«Цей іспит додав нам впевненості готовності до нових випробовувань лікарської практики….»

«Хочу висловити величезну подяку за організацію випускних іспитів. Все пройшло швидко, без затримок і структуровано. Був продуманий маршрут студентів до дрібниць, а викладачі своїм виглядом додавали впевненості та спокою»

«Чудовий формат! Дуже радісно від того, що екзамен проходив «офлайн» та нарешті можна було застосувати теоретичні знання на практиці. Звичайно, хвилювалася, але доброзичливе ставлення викладачів та чітко витриманий таймінг дозволив зібратись та гідно пройти всі станції»

Пишаємося нашими випускниками та бажаємо їм успіхів у майбутньому!

Денискина Марина

5 курс, 1 медичний факультет


Інформація щодо самоізоляції груп/десятків

Шановні студенти!

Метою створення Скриньки довіри було дати вам можливість повідомляти адміністрацію факультету про те, що вам заважає навчатись, про проблеми побуту, негативні взаємовідносини з викладачами, які можуть виникати під час навчання.

Платформа Скриньки довіри не може використовуватися для обговорення особистих якостей студентів, їх зовнішнього вигляду та їх життя поза межами університету та гуртожитків.

Тому, перед тим як сформулювати своє повідомлення, ретельно обміркуйте, чи не порушуєте ви права інших людей та не переходите межі толерантності один до одного.


КОНТАКТИ


Адреса
: м. Дніпро, вул. Вернадського, 9

Телефон: (056) 753-43-44

E-Mail: med1@dsma.dp.ua