Дніпровський державний медичний університет

МЕДИЧНИЙ
ФАКУЛЬТЕТ

СПІВРОБІТНИКИ ФАКУЛЬТЕТУ

Жилюк Володимир Іванович 

ДЕКАН МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Котенко
НаталІя
Анатоліївна

Заступник декана

1-2 курс

киричко марина геннадіївна

Заступник декана

3-5 курс

АлЄксєєнко Олександр Адольфович

Заступник декана 

   6 курс

ІШханян
Олена
В'ячеславівна

Інспектор

1-2 курс

Харченко
Наталія
СТАНіславівна

Інспектор

3-5 курс

СКУРИДІНА
ІРИНА
ГРИГОРІВНА

Інспектор

6 курс

РЕСУРСИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

ОСТАННІ НОВИНИ

      23-25 травня студентки 2 курсу медичного факультету Гудим Надія (1б група)  та  Мояк Катерина ( 5а група) взяли участь у тренінговій програмі для студентів із забезпечення якості вищої освіти UAS QA Pool від Української асоціації студентів, що відбувалася на базі Полтавського державного медичного університету.

     Завдяки проходженню тренінгу учасники набули необхідних знань  з питань акредитації, процесу залучення студента-експерта до оцінки якості освіти у вищих навчальних закладах. Кожен з учасників був нагороджений сертифікатом.

      Серед спікерів та тренерів на заході були присутні: Олександр Хоменко - керівник секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти; Ганна Денискіна - керівниця відділу акредитації освітніх програм секретаріату Національного агентства; Оксана Требенко - тренерка Національного агентства.

   Дякуємо команді УАС за нові знання та знайомства, поштовх до саморозвитку, безцінний досвід щодо можливості покращення якості вищої освіти в нашій країні та участі студентів у цьому процесі.

   Окрему подяку висловлюємо команді студентського самоврядування ПДМУ за організацію заходу на високому рівні та супровід учасників протягом усього періоду перебування в Полтаві.


КОНТАКТИ


Адреса: м. Дніпро, вул. Вернадського, 9

Телефон: (056) 766-48-31

E-Mail: med1@dmu.edu.ua