Науковець року 

Жарікова Маргарита Євгенівна 1 курс

Маючи досвід участі у наукових дослідженнях в Норвегії з хімії та біології, я відзначаюся активним допомогою у вивченні та розвитку сучасних наукових технологій. Моя наукова робота на тему "Specificity of the osmotic process on potatoes at different concentrations of sucrose" дозволила мені детально вивчити вплив різних концентрацій сахарози на осмотичний процес у картоплі. Здатність працювати та досягати високих результатів в науковій сфері відображається в моєму здатності систематизації та аналізу даних. Завдяки широкому спектру знань і навичок у галузі хімії та біології, я вважаю, що моя кандидатура варта уваги в даній номінації, оскільки я можу приносити вагомий внесок у вивчення та розвиток цих наукових галузей.

Бабак Олександра Григорівна 3 курс

На другому курсі увійшла в ТОП-5 рейтингу студентів.

Написала статтю в журналі «Новини і перспективи медичної науки-2023» на тему «Алкогольна кардіоміопатія», а також наукові тези «Біохімічні аспекти метаболізму фолієвої кислоти, клінічне значення» під керівництвом О.Є. Абраімової.

Завжди приймаю участь у наукових гуртках нашого університету (кафедри Медичної біології, фармакогнозії, ботаніки та гістології, Біохімії та медичної хімії, Мікробіології, вірусології, імунології, епідеміології та медико-біологічної фізики й інформатики, Фізіології, Анатомії людини, клінічної анатомії та оперативної хірургії). Я також є старостою СНТ Анатомії людини, клінічної анатомії та оперативної хірургії.

Калишко Єлизавета Олексіївна 3 курс

Я, Калишко Єлизавета Олексіївна, студентка 3 курсу медичного факультету, вважаю, що маю отримати перемогу в категорії «Науковці», оскільки активно займаюсь цією діяльністю. Окрім цього, я займаюся письменством з дитячих років, багато брала участь у різноманітних конкурсах, де посідала неодноразово призові місця. Вступивши до медичного університету продовжила цей напрям, але вже у науковому стилі, розумію, що це точно моє покликання. Тепер маю гарний досвід у написанні статей клінічного та теоретичного характеру, так як спробувала описати різноманітні справжні лікарські випадки (мої статті про оклюзійну гідроцефалію та глосоптоз новонароджених), актуальні теми на сьогодні (мої статті про кровозамінники, гістопатологію аденовірусної інфекції, життєвий цикл артерій та поняття про нозологію) та піднімала психологічні проблеми (проблеми вигорання). Статті публікувалися на різноманітних міжнародних, всеукраїнських конференціях та конгресах. З кожним роком займаюся над удосконаленням своєї наукової діяльності та впевнена, що далі — тільки більше та краще! 

Пасько Ольга Володимирівна 3 курс

Для мене наукова діяльність – це можливість поділитися та й самій дізнатися щось цікавеньке, познайомитись з новими людьми, покращити свої знання та навички спілкування. Це досить нелегко , але в мене є підтримка та домога викладачів та інших студентів.

Мої досягнення за 2022-2023рр

Перелік наукових статей

1. Латинська мова – мова науки, виникнення, розвиток та застосування в сучасній медицині. (XXIV Всеукраїнська науково-практична конференсія, VІІ Міжвузівська науково-практична конференсія)

2. Healthy lifestyle (Annual students’ Conference of Ecology and Medicine)

Перелік тем доповідей на засіданнях СНТ

1. Анатомичні поїзда за концепцією Томаса Маєрса (каф.анатомії людини)

2. Блукаючий нерв – новий погляд (каф.анатомії людини)

3. Цикл Кребсаісторія відкриття (каф.біохімії)

4. Біохімія стресу (каф.біохімії)

5. Домедична допомога при пневмотораксах (каф.мед.катастроф)

6. Електролікування (електротерапія) (каф.нормальної фізіології)

7. Несолодка хвороба - цукровий діабет (каф.біохімії)

8. Стрес та система гемостаза (каф.нормальної фізіології)

9. Домедична допомога при ДТП (каф.мед.катастроф)

10. Ожиріння (каф.біохімії)

11. Подагра (каф.біохімії)

12. Глутатіон (каф.біохімії)

13. Щитоподібна залоза (каф.анатомії людини, виступ на 2 курсі, вес семестрі)

14. Види серологічних реакцій (каф. мікробіології)

15. Оперативне лікування позаматкової вагітньості (каф.клиничної анатомії)

16. Застосування препарату інсулина у бодібілдінгу (каф.фармакології)

Черниш Єлизавета Федорівна 5 курс

Протягом навчання приймала активну участь у студентських наукових товариствах медичної біології, кафедри мовної підготовки та гуманітарних наук,  мікробіології, біологічної хімії, патологічної фізіології, внутрішньої медицини 1 та дерматології.

Приймала участь у наукових конференціях місцевого, всеукраїнського та міжнародного рівнів, а саме:

1) Є співавтором тез до статей у науково-практичній міжнародній дистанційній конференції «Мікробіологічні та імунологічні дослідження в сучасній медицині» на тему «Біохімічні механізми противірусної дії інтерферонів»(м. Харків 2021 рік);

2) Є співавтором тез до статей у XXІІ науковій медичній конференції студентів та молодих учених «НОВИНИ І ПЕРСПЕКТИВИ МЕДИЧНОЇ НАУКИ» на тему «Особливості патогенезу глютенової хвороби» (м. Дніпро 2022 рік);

3) Є співавтором тез до статей у Міжнародному електронному науково-практичному журналі «WayScience» ІІ Міжнародний науково-практичний інтернет-конгрес «Global Issues and Decisions» на тему « Розповсюдженість симптомів ГЕРХ серед студентів Дніпровського державного медичного університету» (м. Дніпро 2023 рік);

4) Є співавтором тез до статей у XXІІⅠ науковій медичній конференції студентів та молодих учених «НОВИНИ І ПЕРСПЕКТИВИ МЕДИЧНОЇ НАУКИ» на тему «Сучасний стан виявлення венерологічних хвороб»(м. Дніпро 2023 рік)

Куліков Олександр Євгенович 6 курс

Я, Куліков Олександр Євгенович,студент 6-го курсу медичного факультету ,який активно бере участь у  науковій роботі нашого університету. Протягом 6 років навчання працював у наукових гуртках кафедр гуртках кафедр анатомії, паталогічної анатомії,терапії, травматології, хірургії 2,3 та був залучений до наукової роботи . Мої досягнення включають тез, стендових доповідей, статей- це свідчить про мою здатність не лише здобувати теоретичні знання , а й поєднувати їх з практичним використанням. Маю як індивідуальні публікації, так і ті, що написані у співавторстві з більш досвідченими колегами. Наукова робота мотивує мене до подальших досліджень та розвитку у напрямку ортопедії та травматології.

Після стількох років роботи для мене буде честю отримати визнання виборчої колегії і удостоїтися звання «Науковець».

Тішков Олександр

Володимирович

6 курс

Тут мало би бути класичне резюме, але я хочу розглянути це нестандартно.

Чим є наука для мене?

Це жага до перемог, про що свідчить моє призове місце на олімпіаді з анатомії.

Це кропітка співпраця для досягнення спільної мети, що знайшла відлуння в участі у науковій роботі на кафедрі патологічної фізології.

Це пристрасть до самореалізації, яка призвела мене до виступів на трьох міжнародних наукових конференціях.

Це нестримний потяг до удосконалення, результатом якого є три публікації у зарубіжному фаховому виданні.

Це поєднання знань та вмінь, що стали важливим елементом при виконанні практичного клінічного дослідження на базі кафедри онкології.

Чому саме я повинен перемогти?

Бо я своїм прикладом хочу підкреслити значущість науки як невід’ємної складової дороги до успіху.